Naše portfolio

Co Vám vše můžeme nabídnout?

V našem portfoliu se skrývá řada služeb, díky kterým Vám můžeme zajistit kompletní řešení od návrhu, až po hostování Vašich projektů, jejich správu a propagaci.

Do každého našeho projektu vkládáme maximum svých zkušeností, kreativitu a inovativní technologie, díky kterým vytváříme projekty a systémy, které fungují.

Více v sekci O nás


Tvorba webových stránek

Jednou z našich hlavních činností je tvorba webových stránek. Máte-li špatně naprogramované, nepřehledné a neoptimalizované webové stránky, připravujete se o velkou část potencionálního zisku. Stránky se lidem nemusí zobrazovat správně, zobrazují se na posledních pozicích fulltextových vyhledávačů, jako je Google nebo Seznam, nebo působí zastarale a vrhají špatný stín na Vaši společnost.

Pro všechny naše projekty a webové stránky vytváříme moderní a přehledný design, vždy jsou naprogramovány dle aktuálních standardů a technologií a jsou přístupné pro všechny a z jakéhokoli zařízení nebo prohlížeče.

Více v sekci Tvorba webových stránek


Tvorba internetových aplikací a systémů

Další nepostradatelnou činností je tvorba internetových aplikací a systémů na míru, které Vám zautomatizují většinu procesů a výrazně ulehčí a zjednoduší práci.

Díky našemu školenému a zkušenému týmu pro Vás můžeme připravit vše od interaktivních prezentací, až po složité rezervační systémy a portály. Součástí je jednoduchý administrační systém a další přehledy, díky kterým budete moci vše jednoduše spravovat kdykoli a odkudkoli. Pro vývoj používáme ty nejnovější technologie, programovací jazyky a nástroje.

Více v sekci Tvorba internetových aplikací


Internetový marketing

Pro různé cíle existují různé cesty... My poskytujeme marketingové služby se zaměřením na internet a sociální sítě. Naší filozofií je vytvářet pro Vás pomocí sociálních sítí obchodní systémy, které prodávají. Kriteriem úspěchu je pro nás razantní zvýšení Vašich prodejů.

Na téma této problematiky jsme připravili samostatný projekt Black Sheep Marketing, který poskytuje marketingové služby se zaměřením na internet a sociální sítě.

Dalším pomocníkem z naší "dílny" pro Vás může být kniha Černá ovce facebooku, která je praktickým marketingovým průvodcem světa sociálních médií. Popisujeme v ní na vlastním úspěšném podnikání na facebooku jednotlivé marketingové postupy a strategie vedoucí k dosahování skutečného cíle: masivnímu internetovému prodeji zboží a služeb.

Více v sekci Internetový marketing nebo www.blacksheepmarketing.cz


Hostingové služby

Aby byli naše služby kompletní, nabízíme i profesionální hostingové služby, abychom Vám mohli zajistit plynulý a ničím neomezený provoz Vašich stránek a aplikací.

Více v sekci Hosting a domény