Krátce o ND-Webs

Společnost ND-Webs se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign, s tím související webhosting, vývoj internetových aplikací na míru, reklamu a internetový marketing.

Našimi klienty jsou jak malé, střední, tak i velké společnosti různého zaměření. Jako jedni z mála nabízíme kompletní řešení počínaje tvorbou www stránek nebo aplikací na míru, až po propojení webu s Facebookem.


Proč právě nás?

Kvalita především

Díky našemu nadšení a dlouholetým zkušenostem poskytujeme pouze profesionální služby. Do každého našeho projektu vkládáme maximum svých zkušeností a vytváříme projekty, které jsou originální, kreativní, 100% funkční a validní dle nejnovějších standardů.

Naše řešení fungují a zaručí Vám maximální zhodnocení vložených prostředků! Náš tým Vám zajistí kompletní řešení a vytvoří pro Vás dokonalou prezentaci na míru Vašim požadavkům. Vždy Vám vyjdeme vstříc s jakýmkoli Vaším požadavkem nebo přáním.


Seznamte se s naším týmem

V našem týmu pracují úspěšní lidé s dlouholetými zkušenostmi, vizemi, neotřelými nápady a řešeními. Mimo lidí v našem týmu spolupracujeme s řadou prověřených společností a externistů.


Lukáš Krška
IT a vývoj
Tomáš Aljančič
SEO optimalizace, webdesign
Ilona Kroupová
Komunikační strategie