Facebook aplikace

Více zákazníků, více obchodů, více poskytnutých služeb.

Facebook je rozsáhlý sociální webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Facebook má v České republice 3,6 mil. uživatelů a jeho popularita stále stoupá. Je to nejdynamičtěji se vyvíjející marketingový nástroj na internetu.

Kromě toho je to i novodobí trend, který díky takzvané "bannerové slepotě" a averzím ke klasické internetové reklamě většiny uživatelů internetu je neobyčejně efektivním médiem pro šíření informací a propagaci. Facebook kromě samostatné reklamy nabízí i řadu dalších funkcí, které Vám všechny nabízíme.

Možnosti Facebooku

  • Výroba firemních profilů a propojení s Vašimi www stránkami nebo portálem.
  • Výroba vlastních Facebook aplikací, jako jsou např. různé ankety, soutěže, interaktivní aplikace a hry.
  • Tvorba Facebook reklamních kampaní, komunikace s fanoušky a pravidelná správa a aktualizace obsahu.

Reklamní kampaně

Facebooku CPC (cena za klik) nebo CPM (cena za 1 000 zobrazení) kampaně nabízejí velké množství nastavení, díky kterým můžete Vaši reklamu zacílit na základě pohlaví, věku, stavu, zálib a dalších faktorů. Obdobně jako u Skliku si můžete nastavit cenu za proklik, počet zobrazení a nastavit denní limit nebo celkovou cenu kampaně.

Díky těmto kampaním můžete také získávat fanoušky z aplikací nebo v těchto aplikacích přímo zobrazovat Vaši reklamu. Výhodou umístění Vašeho banneru v aplikaci je o 50 - 70% levnější cena oproti PPC (platba za klik) kampani, ale už zde není taková možnost cílení.


Black Sheep Marketing

Black Sheep Marketing je společnost a náš webový projekt, který poskytuje marketingové služby se zaměřením na internet a sociální sítě. Naší filozofií je vytvářet pro Vás pomocí sociálních sítí obchodní systémy, které prodávají. Kriteriem úspěchu je pro nás razantní zvýšení Vašich prodejů.

Více na www.blacksheepmarketing.cz