Tvorba internetových aplikací

Vydělávejte snadněji a levněji

Kromě www stránek a webhostingu nabízíme i vývoj internetových aplikací a systémů na míru. Tyto aplikace mají velký přínos pro Vaše podnikání. Ulehčí a zpřehlední práci nejen Vašim zákazníkům, ale i Vám. Nabízíme již hotové aplikace a samozřejmě aplikace přímo na míru.

Na základě Vašich požadavků provedeme analýzu a vytvoříme pro Vás to nejvhodnější řešení. Tyto aplikace nebo systémy Vám tedy zjednoduší a urychlí Vaši práci a tím ušetří čas a peníze.

E-shop

Obchodování nemůže být snazší, s naším e-shopem (internetovým obchodem) se Vám maximálně sníží náklady na provoz. Vaše produkty budou non-stop k dispozici a jejich správu a editaci zvládne každý a odkudkoliv. Můžete tedy kdykoli a odkudkoli snadno vkládat a editovat Vaše produkty, přidávat slevy nebo akce a sledovat objednávky od uživatelů. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé statistiky na základě kterých můžete přizpůsobovat Vaše produkty a služby a tím zvýšit prodej.

Redakční systém

Měníte často obsah Vašich stránek? Již nejsou potřeba žádné znalosti programování a zvládne to opravdu každý - stačí pouze připojení k internetu. Náš redakční systém umožňuje široké využití 24 hodin denně, ušetří tak Váš čas a peníze. Můžete si jednoduše nastavit, kdo a co smí editovat, a díky přehledům a statistikám můžete navíc sledovat kdo, co a kdy provedl.

Administrace

U všech našich aplikací je samozřejmostí přehledné administrační rozhraní, které Vám zaručí okamžitý přístup ke všem Vašim aplikacím. Umožní Vám tak vše snadno nastavit, editovat a sledovat.

Ostatní internetové aplikace

Potřebujete vytvořit individuální aplikaci nebo systém na míru Vašim požadavkům (např. specifické on-line poptávkové formuláře nebo on-line rezervační systémy)? Neváhejte nás kontaktovat, zpracujeme pro Vás a vytvoříme Vaší aplikaci nebo nápad tak, aby Vám maximálně ulehčila práci a automatizovala pravidelné denní činnosti.