Tvorba e-shopů a aplikací

Zjednodušte prodej vašich služeb prostřednictvím internetu, zefektivněte své interní procesy a ulehčete si práci automatizováním pravidelné denní činnosti.

Naše aplikace a jejich rozhraní je vždy ergonomické, snadno ovladatelné a vždy dostupné.E-shop

Obchodování nemůže být snazší.

Celý e-shop vám navrhneme na míru tak, aby pro vás byla obsluha co nejjednoduší, implementujeme např. platební bránu a odstraníme veškeré nákupní bariéry.

Aplikace na míru

Inzertní a ostatní portály.

Stabilita, bezpečnost a rychlost - to vše a mnohem více vkládáme do našich projektů, které pro své zákazníky realizujeme. Kompletní řešení pro jakýkoli projekt.

Ostatní

CMS, CRM, ERP a ostaní.

Měníte často obsah vašich stránek? Potřebujete evidenci veškerých procesů mezi firmou a zákazníkem nebo uvnitř firmy? Navrhneme a zrealizujeme vám komplexní IS.


Zaměřeno na prodej Knihy Černá ovce Facebooku a Nic než marketing jsou praktickým marketingovým průvodcem k dosahování jediného cíle: masivnímu internetovému prodeji zboží a služeb.

Dočasně vyprodáno!

Mám zájem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.