Tvorba webových stránek

Proč je důležité mít kvalitní webové stránky?

Kvalitní internetové stránky pro Vaši firmu nebo osobní účely jsou velký krok k úspěchu, přináší Vám další zisk a nové zákazníky. Kvalita ale nespočívá jen v grafickém zpracování, hlavní je i hodnotný a optimalizovaný obsah, díky kterému se budete zobrazovat ve fulltextových vyhledávačích jako je Google nebo Seznam. Stránky navíc musí být jedinečné a intuitivní pro všechny Vaše návštěvníky. My Vám s tímto vším pomůžeme. Dle Vašich požadavků Vám vytvoříme několik různých návrhů a z Vámi vybraného vytvoříme Vaše internetové stránky.

Námi vytvořené webové stránky

Naše stránky disponují přitažlivým designem, splňují vždy aktuální standardy a jsou správně strukturované. Stránky Vám vždy přizpůsobíme Vaší firemní identitě a připravíme pro Vás vhodnou internetovou strategii. Vaše stránky budou mít tedy ty nejlepší předpoklady pro dobré umístění ve vyhledávačích (SEO optimalizace). Jsou snazší, rychlejší a zaujmou a osloví maximum zákazníků.

Redesigne stávajících webových stránek

Inovujeme, přepracujeme a optimalizujeme Vaše stávající webové stránky. Vytvoříme Vám nový, moderní a přehledný design. Optimalizujeme Vaše webové stránky, aby se zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávačích a byly maximálně použitelné. Vaše stránky budou Vašim návštěvníkům přitažlivější a intuitivnější.

SOE optimalizace (=optimalizace pro vyhledávače)

SEO jsou metody a nástroje, které Vašemu webu zajistí lepší pozice ve vyhledávačích. Budete lépe k nalezení a bude Vás navštěvovat více zákazníků. Analyzujeme Vaše webové stránky, Vaši konkurenci a vybereme pro Vás ty nejvhodnější klíčová slova. Na základě naší analýzy upravíme obsah Vašich stránek (CopyWriting), vytvoříme jim správnou strukturu a validní kód. Vybudujeme pro Vás ty správné zpětné odkazy a registrujeme Vás do katalogů a vyhledávačů. Obratem se Vám zvýší návštěvnost, zisky a sníží se náklady.